Vijeće tehn područja

Vijeće tehničkoga područja

RASPORED SJEDNICE VIJEĆA TEHNIČKOG PODRUČJA U 348. AKADEMSKOJ GODINI 2016./2017.

Predsjednik: prof. dr. sc. Adrijan Barić (Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva)
Zamjenica: prof. dr. sc. Lidija Ćurković (Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje)

ČLANOVI:

Zaposlenici u znanstveno-nastavnim zvanjima


SVEUČILIŠTE U ZAGREBU ARHITEKTONSKI FAKULTET
1. izv. prof. dr. sc. Krunoslav Šmit, član – prof. dr. sc. Ariana Štulhofer, zamjenica
2. doc. dr. sc. Zlatko Karač, član – doc. dr. sc. Zoran Veršić, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ELEKTOTEHNIKE I RAČUNARSTVA
3. prof. dr. sc. Mislav Grgić, član – prof. dr. sc. Davor Petrinović, zamjenik
4. izv. prof. dr. sc. Gordan Gledec, član – izv. prof. dr. sc. Vedran Podobnik, zamjenik
5. izv. prof. dr. sc. Mario Vražić, član – prof. dr. sc. Zdenko Kovačić, zamjenik
6. izv. prof. dr. sc. Marko Delimar, član – prof. dr. sc. Igor Kuzle, zamjenik 
7. prof. dr. sc. Adrijan Barić, član – prof. dr. sc. Maja Matijašević, zamjenica
8. prof. dr. sc. Mario Kovač, član – prof. dr. sc. Sven Lončarić, zamjenik
9. prof. dr. sc. Željka Mihajlović, članica – izv. prof. dr. sc. Željko Tomšić, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE
10. prof. dr. sc. Bruno Zelić, član – izv. prof. dr. sc. Gordana Matijašić, zamjenica
11. prof. dr. sc. Stanislav Kurajica, član – prof. dr. sc. Sanja Lučić Blagojević, zamjenica
12. prof. dr. sc. Marko Rogošić, član – prof. dr. sc. Aleksandra Sander, zamjenica

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET PROMETNIH ZNANOSTI
13. prof. dr. sc. Hrvoje Gold, član - prof. dr. sc. Tomislav Kosip Mlinarić, zamjenik
14. prof. dr. sc. Ernest Bazijanac, član – izv. prof. dr. sc. Štefica Mrvelj, zamjenica
15. izv. prof. dr. sc. Doris Novak, član – prof. dr. sc. Dragan Peraković, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE
16. prof. dr. sc. Zvonimir Guzović, član – izv. prof. dr. sc. Vesna Alar, zamjenica
17. prof. dr. sc. Dubravko Majetić, član – prof. dr. sc. Damir Ciglar, zamjenik
18. prof. dr. sc. Zdenko Tonković, član – prof. dr. sc. Zoran Lulić, zamjenik
19. prof. dr. sc. Ivanka Boras, članica – izv. prof. dr. sc. Biserka Runje, zamjenica
20. izv. prof. dr. sc. Daniel Rolph Schneider, član – izv. prof. dr. sc. Vladimir Soldo, zamjenik
21. prof. dr. sc. Lidija Ćurković, članica – izv. prof. dr. sc. Goran Đukić, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU GEODETSKI FAKULTET
22. prof. dr. sc. Damir Medak, član – prof. dr. sc. Željko Bačić, zamjenik
23. prof. dr. sc. Miljenko Lapaine, član – doc. dr. sc. Ivka Kljajić, zamjenica
24. prof. dr. sc. Đuro Barković, član – prof. dr .sc. Nevio Rožić, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU GEOTEHNIČKI FAKULTET
25. izv. prof. dr. sc. Ranko Biondić, član – prof. dr. sc. Sanja Kapelj, zamjenica
26. doc. dr. sc. Aleksandra Anić Vučinić, članica – doc. dr. sc. Robert Pašičko, zamjenik
27. izv. prof. dr. sc. Josip Mesec, član – doc. dr. sc. Boris Kavur, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU GRAĐEVINSKI FAKULTET
28. prof. dr. sc Neven Kuspilić, član – prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, zamjenik
29. prof. dr. sc. Vesna Dragčević, članica – prof. dr. sc. Ivica Džeba, zamjenik
30. prof. dr. sc. Ivica Završki, član – izv. prof. dr. sc. Nina Štirmer, zamjenica

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU GRAFIČKI FAKULTET
31. prof. dr. sc. Klaudio Pap, član – izv. prof. dr. sc. Vesna Džimbeg- Malčić, zamjenica
32. prof. dr. sc. Nikola Mrvac, član – doc. dr. sc. Damir Modrić, zamjenik
33. doc. dr. sc. Dubravko Banić, član – izv. prof. dr. sc. Jesenka Pibernik, zamjenica

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU METALURŠKI FAKULTET
34. prof. dr. sc. Ladislav Lazić, član –  prof. dr. sc. Mirko Gojić, zamjenik
35. doc. dr. sc. Anita Begić Hadžipašić, članica – doc. dr. sc. Ivan Brnardić, zamjenik
36. doc. dr. sc. Zdenka Zovko Brodarac , članica – izv. prof. dr. sc. Stjepan Kožuh, zamjenik

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
37. prof. dr. sc. Zoran Nakić, član – prof. dr. sc. Andrea Bačani, zamjenica
38. doc. dr. sc. Mario Dobrilović, član – izv. prof. dr. sc. Gordan Bedeković, zamjenik
39. prof. dr. sc. Lidia Hrnčević, članica – prof. dr. sc. Nediljka Gaurina Međimurec

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET
40. prof. dr. sc. Sandra Bischof, članica – prof. dr. sc. Zenun Skenderi , zamjenik
41. prof. dr. sc. Tanja Pušić, članica – izv. prof. dr. sc. Snježana Firšt Rogale, zamjenica
42. prof. dr. sc. Edita Vujasinović, članica – izv. prof. dr. sc. Tomislav Rolich, zamjenik

Zaposlenici u suradničkim zvanjima
43. Nataša Tošanović, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, članica – Nenad Ferdelji, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, zamjenik
44. Roberto Vdović, Sveučilište u Zagrebu Arhitektonski fakultet, član – dr. sc. Silvio Bašić, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet, zamjenik
45. Mirna Amadori, Sveučilište u Zagrebu Geotehnički fakultet, članica – Hrvoje Meaški, Sveučilište u Zagrebu Geotehnički fakultet, zamjenik

Studenti preddiplomskoga i diplomskoga studija
46. Andrea Miličević, članica, Sveučilište u Zagrebu Fakultet kemijskog inženjerstva – Jelena Vugrinec, Sveučilište u Zagrebu Geotehnički fakultet , zamjenica
47. Matej Jozak, član, Sveučilište u Zagrebu Fakultet prometnih znanosti – Mišo Čupić, Sveučilište u Zagrebu Fakultet prometnih znanosti, zamjenik 
48. Franka Grubišić, članica, Sveučilište u Zagrebu Geodetski fakultet  – Ivan Filipović, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, zamjenik 
49. Nina Marijan, članica, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet - Mario Jukić, Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet, zamjenik
50. Josip Jerić, član, Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet – Zvonimir Džoić, Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, zamjenik
51. Ivana Bonić, članica, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet – Nediljko Jerković, Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva, zamjenik

Studenti poslijediplomskoga studija
52. Ivan Klepo, član, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet – Teo Žeželj, Sveučilište u Zagrebu Grafički fakultet, zamjenik
53. Marina Ptiček, članica, Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva– Luka Humski, Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva, zamjenik





< početna

 



 



Top