Vijeće prirod područja

Vijeće prirodoslovnoga područja

 

Predsjednica: prof. dr. sc. Višnja Vrdoljak (Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet)
Zamjenica: prof. dr. sc. Dubravka Hranilović (Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet) 

ČLANOVI:

Zaposlenici u znanstveno-nastavnim i nastavnim zvanjima Prirodoslovno-matematičkog fakulteta

1. prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija, članica - prof. dr. sc. Igor Pažanin, zamjenik
2. prof. dr. sc. Damir Bakić, član – prof. dr. sc. Eduard Marušić-Paloka, zamjenik
3. prof. dr. sc. Zvjezdana Bencetić Klaić, članica – izv. prof. dr. sc. Zoran Pasarićzamjenik
4. prof. dr. sc. Marijan Herak, član - prof. dr. sc. Branko Grisogonozamjenik
5. prof. dr. sc. Nils Paar, član – prof. dr. sc. Hrvoje Buljan, zamjenik
6. prof. dr. sc. Miroslav Požek, član – prof. dr. sc. Mirko Planinić, zamjenik
7. prof. dr. sc. Dubravka Hranilović, članica – prof. dr. sc. Dijana Škorić, zamjenica
8. prof. dr. sc. Goran Klobučar, član – izv. prof. dr. sc. Ivana Maguirezamjenica
9. prof. dr. sc. Sanja Faivre, članica – prof. dr. sc. Laura Šakaja, zamjenica
10. prof. dr. sc. Zoran Curić, član – prof. dr. sc. Zoran Stiperski, zamjenik
11. prof. dr. sc. Dražen Balen, član – prof. dr. sc. Darko Tibljaš, zamjenik
12. izv. prof. dr. sc. Blanka Cvetko Tešović, članica – izv. prof. dr. sc. Aleksandar Mezga, zamjenik
13. prof. dr. sc. Višnja Vrdoljak, članica – prof. dr. sc. Nives Galić, zamjenica
14. izv. prof. dr. sc. Ita Gruić Sovulj, članica – izv. prof. dr. sc. Vesna Petrović Peroković, zamjenica

Sastavnice iz tehničkog područja

15. izv. prof. dr. sc. Sibila Borojević Šoštarić, Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet, članica  – prof. dr. sc. Goran Durn, Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet, zamjenik
16. prof. dr. sc. Igor Vlahović, Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet, član – prof. dr. sc. Bruno Tomljenović, Sveučilište u Zagrebu Rudarsko-geološko-naftni fakultet, zamjenik
17. prof. dr. sc. Tomislav Došlić, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet,  član – izv. prof. dr. sc. Zvjezdana Stanišić, Sveučilište u Zagrebu Geotehnički fakultet,  zamjenica
18. izv. prof. dr. sc. Mario Cetina, Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet,  član – prof. dr. sc. Sanja Singer, Sveučilište u Zagrebu Fakultet strojarstva i brodogradnje, zamjenica
19. izv. prof. dr. sc. Tatjana Gazivoda Kraljević, Sveučilište u Zagrebu Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, članica – doc. dr. sc. Svjetlana Krištafor, Sveučilište u Zagrebu Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije, zamjenica
20. prof. dr. sc. Lahorija Bistričić, Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva, članica – prof. dr. sc. Vesna Županović, Sveučilište u Zagrebu Fakultet elektrotehnike i računarstva,  zamjenica

Sastavnice iz biomedicinskog područja

21. doc. dr. sc. Ozren Gamulin, Sveučilište u Zagrebu Medicinski fakultet, član - doc. dr. sc. Sanja Dolanski Babić, Sveučilište u Zagrebu Medicinski fakultet, zamjenica

Sastavnice iz biotehničkog i društvenog područja

22. prof. dr. sc. Ana Vukelić, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, članica – izv. prof. dr. sc. Predrag Vuković, Sveučilište u Zagrebu Učiteljski fakultet, zamjenik
23. izv. prof. dr. sc. Damir Iveković, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, članica – doc. dr. sc. Kristina Krklec, Sveučilište u Zagrebu Arhitektonski fakultet, zamjenica

Zaposlenici u suradničkim zvanjima

24. Igor Rončević, član, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet - Sanja Josef Golubić, zamjenica, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet
25. Helena Koncul, članica, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet – Nikola Aždaga, zamjenik, Sveučilište u Zagrebu Građevinski fakultet

Studenti preddiplomskog i diplomskog studija

26. Ana Ivković, članica, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet - Anđela Konjevod, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet, zamjenica
27. Mihaela Mihaljević, članica, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet - Una Rastović, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno- matematički fakultet, zamjenica
28. Robert Šulc, član, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet - Dominik Broz, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno- matematički fakultet, zamjenik 

29. Lovro Čupić, član, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet - Stjepan Ivček, Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno- matematički fakultet, zamjenik 


Student poslijediplomskog studija

- nije izabran


 

< početna



 



Top