Vijeće bioteh područja

Vijeće biotehničkoga područja

 

 - Raspored sjednica Vijeća biotehničkoga područja za ak. god. 2022./2023.

- Odluka o izboru predsjednika Vijeća biotehničkoga područja za ak. god. 2022/2023.

- Odluka o izboru zamjenice predsjednika Vijeća biotehničkog područja 2021.-2023.

 

Predsjednik: izv. prof. dr. sc. Alan Antonović (Fakultet šumarstva i drvne tehnologije, Sveučilište u Zagrebu)
Zamjenik: izv. prof. dr. sc. Kristina Kljak (Agronomski fakultet, Sveučilište u Zagrebu)


Č L A N O V I:

Zaposlenici u znanstveno-nastavnim i nastavnim zvanjima


SVEUČILIŠTE U ZAGREBU AGRONOMSKI FAKULTET

1. prof. dr. sc. Ivica Kisić, član – prof. dr. sc. Milan Mesić, zamjenik
2. izv. prof. dr. sc. Klaudija Carović-Stanko, članica – izv. prof. dr. sc. Martina Grdiša, zamjenica
3. prof. dr. sc. Sandra Voća, članica – prof. dr. sc. Krešimir Salajpal, zamjenik
4. prof. dr. sc. Milan Poljak, član – prof. dr. sc. Josip Leto, zamjenik
5. doc. dr. sc. Ivan Širić, član – doc. dr. sc. Marina Tomić Maksan, zamjenica
6. prof. dr. sc. Jasminka Butorac, članica – prof. dr. sc. Ana Pospišil, zamjenica
7. izv. prof. dr. sc. Ivica Kos, član – izv. prof. dr. sc. Ivan Vnučec, zamjenik
8. doc. dr. sc. Boris Lazarević, član – doc. dr. sc. Tomislav Karažija, zamjenik
9. izv. prof. dr. sc. Miljenko Konjačić, član – izv. prof. dr. sc. Nikica Šprem, zamjenik
10. izv. prof. dr. sc. Kristina Kljak, članica – doc. dr. sc. Igor Bogunović, zamjenik

 

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET

11. prof. dr. sc. Jadranka Frece, članica – prof. dr. sc. Jasna Novak, zamjenica
12. prof. dr. sc. Damir Stanzer, član – prof. dr. sc. Ivan-Krešimir Svetec, zamjenik
13. prof. dr. sc. Draženka Komes, članica – prof. dr. sc. Duška Ćurić, zamjenica
14. prof. dr. sc. Helga Medić, članica - prof. dr. sc. Karin Kovačević Ganić, zamjenica
15. prof. dr. sc. Irena Landeka Jurčević, članica – prof. dr. sc. Irena Colić Barić, zamjenica

 

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU FAKULTET ŠUMARSTVA I DRVNE TEHNOLOGIJE

16. prof. dr. sc. Josip Margaletić, član – izv. prof. dr. sc. Stjepan Mikac, zamjenik
17. prof. dr. sc. Miljenko Klarić, član –prof. dr. sc. Tomislav Poršinsky, zamjenik
18. doc. dr. sc. Dinko Vusić, član – doc. dr. sc. Nikola Španić, zamjenik
19. prof. dr. sc. Danko Diminić, član – prof. dr. sc. Željko Škvorc, zamjenik
20. prof. dr. sc. Ružica Beljo Lučić, članica – doc. dr. sc. Andreja Pirc Barčić
21. izv. prof. dr. sc. Alan Antonović, član – doc. dr. sc. Tomislav Sedlar


Zaposlenici u suradničkim zvanjima

22. Ivan Šajnović, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, član  – Marko Škegro, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, zamjenik
23. Iva Čanak, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, članica – Anja Vukomanović, Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet, zamjenica


Studenti preddiplomskoga i diplomskoga studija 

24. Ante Alduk, član, (Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet) – Matija Balala, (Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet), zamjenik
25. Ana Majić, članica, (Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet) – Ema Slabak, (Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet), zamjenica
26. Karlo Bukal, član (Sveučilište u Zagrebu Fakultet šumarstva i drvne tehnologije) - Vid Šarić, (Sveučilište u Zagrebu Fakultet šumarstva i drvne tehnologije), zamjenik

Student poslijediplomskoga studija

27. Deni Kostelac, član, (Sveučilište u Zagrebu Prehrambeno-biotehnološki fakultet) - Mateja Pećina, (Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet), zamjenica

< početna



Top