18.05.2020

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata - Erasmus+ stručna praksa, akademska godina 2020./21..

Sveučilište u Zagrebu objavljuje 1. krug Natječaja za Erasmus+ stručnu praksu za ak. god. 2020./21.

1. KRUG Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ za akademsku godinu 2020./21. (kliknuti na tekst, obavezno pročitati cjelokupan tekst Natječaja!)

Prvi krug Natječaja namijenjen je studentima koji sa stručnom praksom žele početi u periodu 1. kolovoza 2020.- 15. veljače 2021.

Završetak mobilnosti je najkasnije 30. rujna 2021.

Rok za online prijave studenata: 15.6.2020. u 12:00 h.
Rok za dostavu dokumentacije: 15.6.2020. do kraja dana. Dokumentaciju dostavljaju isključivo koordinatori na fakultetu/akademiji, elektroničkim putem.
(Napomena: Postoji mogućnost ranijeg zatvaranja prijava, ovisno o broju zaprimljenih prijava i dostupnosti financijskih sredstava)

Planirana objava rezultata natječaja je krajem lipnja odnosno početkom srpnja 2020., ovisno o broju zaprimljenih prijava i popratnom opsegu posla.

Upozorenje za studente koji planiraju početak mobilnosti prije 1.9.2020.: zbog vremena potrebnog za obradu prijava i objavu rezultata nakon zatvaranja Natječaja, moguće je da će ti studenti, u slučaju odabira, potpisivati Ugovore za Erasmus+ stručnu praksu kratkoročno prije odlaska na mobilnost. Posljedično, moguće je da ovim studentima 1. rata stipendije neće moći biti isplaćena na vrijeme.

DOSTAVA DOKUMENTACIJE: ECTS koordinator ili nadležni koordinator za međunarodnu suradnju na matičnom fakultetu/akademiji dostavlja prijavnu dokumentaciju elektroničkim putem Središnjem uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu. Rok za dostavu je 15.6.2020. (datum primitka!)
VAŽNO: Prijavna dokumentacija neće biti razmatrana u slučaju da bude dostavljena izravno od strane studenata Središnjem uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu.
Email upite vezane uz natječaj potrebno je slati koordinatorima koji su zaduženi za ovaj natječaj, na adresu: natjecaj.placement@unizg.hr. Email upiti poslani drugim djelatnicima Ureda za međunarodnu suradnju neće biti razmatrani niti prosljeđivani.

Poseban dio Natječaja

1.    Dodatak br. I Natječaju – Uputa o znanju jezika i potvrdama
2.    Online prijavni obrazac: https://zagreb.moveon4.de/locallogin/5e9d6b3466c4cc257e1307b7/eng; Upute za online prijavu
3.    Imena i kontakti ECTS koordinatora akademija i fakulteta Sveučilišta u Zagrebu: www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-suradnja/sluzbe-potpore/koordinatori-na-fakultetima-i-akademijama/
4.    Acceptance Confirmation
5.    Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom
6.    Learning Agreement for Traineeships - napomena: ovaj dokument nije neophodan za samu prijavu, već tek nakon odabira i objave rezultata natječaja
7.    Obrasci vezani za Erasmus+ stručnu praksu ak. god. 2020./21.

Dokumenti pod rednim brojevima 4.-6. objavljeni su na mrežnoj stranici za Erasmus+ stručnu praksu pod DOKUMENTI I OBRASCI 2020./21.

Napomena: U slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava, Sveučilište zadržava pravo ranijeg zatvaranja Natječaja, uz obavezu prethodne najave na web stranicama u roku od minimalno 2 radna dana prije ranijeg zatvaranja Natječaja.

Klasa: 605-01/20-03/09
Urbroj: 380-153/131-20-2