Obavijesti za studente

NATJEČAJ ZA STUDENTE

Naručitelj (poslodavac): SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

Vrsta posla: ADMINISTRATIVNI POSLOVI U UREDU ZA MEĐUNARODNU SURADNJU

Mjesto obavljanja posla: ULICA KRALJA ZVONIMIRA 8

Početak i očekivano trajanje posla:  NAJMANJE GODINU DANA

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 25,00 KN; MOGUĆE POVREMENO POVEĆANJE SHODNO AKTIVNOSTIMA UREDA

Druge naknade (putni troškovi, hrana, smještaj i dr.): NE

Potreban broj izvođača (studenata/ica): 2 IZVRŠITELJA/-ICE (1 DRUŠTVENO-HUMANISTIČKO PODRUČJE, 1 TEHNIČKO ILI PRIRODOSLOVNO PODRUČJE); NA OGLAS SE MOGU JAVITI OSOBE OBA SPOLA

Opis posla: OBRADA DOLAZNE POŠTE I SLANJE KORESPONDENCIJE PREMA VANJSKIM PARTNERIMA I FAKULTETIMA, SASTAVLJANJE OBAVIJESTI ZA WEB STRANICU, ADMINISTRATIVNA PODRŠKA STUDENTIMA U MOBILNOSTI, IZRADA STATISTIKA MOBILNOSTI, OPĆI ADMINISTRATIVNI I DRUGI SLIČNI POSLOVI S OBZIROM NA POTREBE UREDA

Posebna znanja i vještine: IZVRSNO POZNAVANJE ENGLESKOG JEZIKA,VRLO DOBRA INFORMATIČKA PISMENOST (TABLIČNI PROGRAMI), PRECIZNOST, SPREMNOST NA UČENJE, VJEŠTINA KOMUNIKACIJE I TIMSKI RAD

Radno vrijeme:  STUDENT/-ICA 1: OTPRILIKE 16 SATI TJEDNO, STUDENT/-ICA 2: OTPRILIKE 4 DO 8 SATI TJEDNO; RADNO VRIJEME PREMA DOGOVORU ODNOSNO RASPOREDU KOJI SE DOGOVARA KRAJEM TJEDNA ZA IDUĆI TJEDAN; PROBNI ROK 1 MJESEC

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50%

Ostale napomene i uvjeti: PREDNOST: ISKUSTVO RADA U ADMINISTRACIJI ILI BAZAMA PODATAKA, STUDENTI VIŠIH GODINA STUDIJA

Način i kontakt za prijavu studenata: KRATKO MOTIVACIJSKO PISMO, ŽIVOTOPIS I POTVRDU O STATUSU REDOVITOG STUDENTA DOSTAVITI NA ADRESU: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, URED ZA MEĐUNARODNU SURADNJU, TRG REPUBLIKE HRVATSKE 14, 10 000 ZAGREB (S NAZNAKOM: NATJEČAJ ZA OBAVLJANJE ADMINISTRATIVNIH POSLOVA)

Kontakt: NADA JENČIĆ, 099 / 4564 111, njencic@remove-this.unizg.hr

Top