08.05.2017

Sveučilište u Zagrebu na temelju sklopljenih Erasmus+ međuinstitucijskih sporazuma s inozemnim visokoškolskim ustanovama iz tzv. partnerskih zemalja raspisuje Drugi Krug Natječaja za mobilnost studenata preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 01.09.2017. do 31.05.2018.

Inozemne visokoškolske ustanove iz tzv. PARTNERSKIH ZEMALJA i sastavnice UNIZG-a su:

• University of Novi Sad, Srbija (AGR, FPZG),
  • Huazhong Agricultural University, NR Kina (AGR),
  • Bar-Ilan University, Izrael (FER),
  • North Carolina State University, SAD (FER),
  • Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukrajina (FFZG).

DRUGI KRUG NATJEČAJA za mobilnost studenata preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija između programskih i partnerskih država u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 01.09.2017. do 31.05.2018. (za tekst kliknuti na naslov - obavezno pročitati cijeli tekst)

Student ispunjava i šalje samo jednu (1) prijavnicu u kojoj je moguće odabrati do dva (2) različita izbora inozemnih sveučilišta na koje želi ići. Matični fakultet / akademija će studenta rangirati na samo jedan od odabranih izbora.

Rok za prijavu:

• zaključno do 31. svibnja 2017.

PRIVICI NATJEČAJU

1. Odluka o Drugom Krugu Natječaju za mobilnost studenata preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija između programskih i partnerskih država u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) za razdoblje mobilnosti od 01.09.2017. do 31.05.2018.
  2. Prijavnica za Erasmus+ - Partnerske zemlje (APPLICATION FOR STUDENT EXCHANGE – ERASMUS+ MOBILITY PROJECTS BETWEEN PROGRAMME AND PARTNER COUNTRIES (KA107),
  3. Popis visokoškolskih ustanova u partnerskim državama s kojima su potpisani Erasmus+ međuinstitucijski sporazumi o razmjeni studenata i osoblja za razdoblje 2017.-2018. - sadrži i iznose za životne i putne troškove,
  4. Dodatak I. - Potvrde o znanju stranog jezika,
  5. Obrazac – „Pismo odobrenja“ za studente koji žele pisati završni rad ili raditi istraživanje u svrhu završnog rada,
  6. Popis ECTS koordinatora na fakultetima/akademijama.

U slučaju pogreške u tablicama s popisom inozemnih sveučilišta, mjerodavan je podatak iz originalnog ugovora.

ZAVRŠNA NAPOMENA
Eventualne izmjene i nadopune natječaja bit će objavljene na službenim mrežnim(web) stranicama Sveučilišta u Zagrebu www.unizg.hr/suradnja/medunarodna-razmjena/razmjena-studenata/natjecaji/

Zagreb, 9. svibnja 2017.
Klasa: 605-01/17-03/8