16.06.2014

Dobitnici Rektorove i Posebne Rektorove nagrade za akademsku godinu 2013./2014.

Objavljujemo imena dobitnika Rektorove i Posebne Rektorove nagrade za akademsku godinu 2013./2014.
Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu i izabralo je 102 rada za Rektorovu nagradu te 18 radova za Posebnu Rektorovu nagradu.

Dobitnici Rektorove i Posebne Rektorove nagrade za akademsku godinu 2013./2014.

Svečana podjela nagrada održat će se u utorak 17. lipnja 2014. u 12 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu u dvorani Auditorium Maximum (Unska 3, Zagreb)

Prigodom svečane dodjele nagrada bit će organizirana i izložba nagrađenih radova (plakata), koja će biti otvorena od 17. do 24. lipnja 2014. na Fakultetu elektrotehnike i računarstva (Aleja laptopa i ispred dvorane Auditorium Maximum).

Upute za postavljanje izložbe postera dobitnika Rektorove nagrade (.pdf)

Logotip Sveučilišta u Zagrebu (.jpg)

---    -    --

Čestitamo svim dobitnicima
Rektorove i Posebne Rektorove nagrade
te svim studentima koji su svoj rad prijavili na natječaj!