06.03.2019

Posjet gradonačelnika Knina Sveučilištu u Zagrebu

Gradonačelnik grada Knina, dr. sc. Marko Jelić, posjetio je u srijedu, 6. ožujka 2018 prof. dr. sc. Damira Borasa, rektora Sveučilišta u Zagrebu. Tema radnog sastanka bila je dugoročna suradnja Sveučilišta u Zagrebu s gradom Kninom.

Grad Knin
je i do sada kroz razne projekte i aktivnosti surađivao s brojnim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu, te je svrha sastanka osnažiti tu suradnju u aspektima visokoga obrazovanja, znanstvenih, primjenjenoznanstvenih istraživanja, transfera tehnologija i tehnoloških rješenja u gospodarski sektor.

Sastanku su još prisustvovali prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga, prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije Sveučilišta u Zagrebu, Marijo Ćaćić, mag. oec. zamjenik gradonačelnika grada Knina i prof. dr. sc. Jadranka Frece, savjetnica gradonačelnika grada Knina.