27.11.2019

Okrugli stol "Digitalna inovativna rješenja za poljoprivredno-prehrambeni sektor"

Akademija tehničkih znanosti Hrvatske (HATZ) u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom i Inovacijskim centrom 'Nikola Tesla' organizira okrugli stol pod nazivom "Digitalna inovativna rješenja za poljoprivredno-prehrambeni sektor". Okrugli stol održat će se u petak 6. prosinca 2019. od 13 do 16.15 sati na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu, (Unska 3, Siva vijećnica).

Prvi dio Okrugloga stola od 13 do 14 sati namijenjen je studentskim prezentacijama iz programa „Imagine, Create, Innovate: Smart Agriculture“. Bit će prezentirana inovativna rješenja najuspješnijih studentskih projekata. U drugom dijelu Okrugloga stola bit će prezentacije iz znanstvenih ustanova, državnih institucija i gospodarskoga sektora.

SAŽETCI PREDAVANJA I KRATKI ŽIVOTOPISI PREDAVAČA

Digitalna inovativna rješenja za poljoprivredno-prehrambeni sektor_2019