23.01.2018

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2018./2019. (1. dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2018./2019. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2018./2019. na partnerskom sveučilištu Chuo University (Japan).

Natječaj - Chuo University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2018./2019. na partnerskom sveučilištu University of New Mexico (SAD).

Natječaj - University of New Mexico

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2018./2019. na partnerskom sveučilištu University of Cincinnati (SAD).

Natječaj - University of Cincinnati

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2018./2019. na partnerskom sveučilištu National University of Singapore (Singapur).

Natječaj - National University of Singapore

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u zimskom semestru 2018./2019. na partnerskom Sveučilištu M.V. Lomonosov (Rusija).

Natječaj - M.V. Lomonosov