30.08.2017

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak. god. 2017./2018. (6. dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u ak. god. 2017./2018. u okviru bilateralne međusveučilišne razmjene.

Rok za prijave: 29. rujna 2017.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu Pontificia Universidad Católica de Chile.

Natječaj - Pontificia Universidad Católica de Chile

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu Hanyang (Južna Koreja).

Natječaj - Hanyang

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu Chonnam National University (Južna Koreja).

Natječaj - Chonnam National University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu National Cheng Kung University (NCKU), Tajvan.

Natječaj - National Cheng Kung University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu National Sun Yat-sen University, Tajvan.

Natječaj - National Sun Yat-sen University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2017./2018. na partnerskom sveučilištu Chuo (Japan).

Natječaj - Chuo