18.01.2018

Najava natječaja Erasmus+ studenti studijski boravak SMS KA103 za programske zemlje za 2018./19. godinu

Planirana objava natječaja je kraj sljedećeg tjedna, siječanj 2018. U svrhu ranije pripreme studenata za odabir stranih sveučilišta, preliminarno objavljujemo tablice sporazuma po svakoj sastavnici: popis inozemnih sveučilišta, dogovoreno područje, broj studentskih mjesta, broj mjeseci razmjene po studentu, stupanj studija.

Najava je informativna obavijest i ne sadrži tekst ni uvjete Natječaja.

Svi studenti zainteresirani za razmjenu dužni su proučiti i u dogovoru sa ECTS koordinatorom na sastavnici usporediti studijske programe matičnog i inozemnog sveučilišta, te se savjetovati o kolegijima koje bi mogli slušati i polagati u inozemstvu.
Student se prijavljuje isključivo za mjesta i područja koja je dogovorio njegov matični fakultet ili akademija.

VAŽNO: Molimo studente da pripreme shvate ozbiljno. Očekivano trajanje natječaja i mogućnost prijave bit će oko 3 tjedna od objave natječaja.

U slučaju pogreške u tablicama s popisom inozemnih sveučilišta, mjerodavan je podatak iz originalnog sporazuma.

Trajanje mobilnosti: tablice prikazuju maksimalno trajanje po 1 semestru npr. 5 ili 6 mjeseci, no ne definiraju točno trajanje semestra po akademskom kalendaru. Student može provjerom ak.kalendara strane institucije (uključujući termine ispita) prijaviti i manji broj mjeseci od predviđenog u tablici.

Za upite o dogovorenim mjestima, razinama studija i sporazumima s inozemnim sveučilištima molimo da se obratite matičnom fakultetu/akademiji.

Popis sporazuma:

33. Učiteljski fakultet
  34. Veterinarski fakultet
  35. Centar za poslijediplomske studije

Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu.

U Zagrebu, 18.01.2018.