12.04.2016

Međunarodna Ljetna škola Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo u Zagrebu

Akademija Svjetske organizacije za intelektualno vlasništvo (WIPO Worldwide Academy) sa sjedištem u Ženevi (Švicarska) u suradnji s Državnim zavodom za intelektualno vlasništvo (DZIV) i Sveučilištem u Zagrebu organizira petu međunarodnu Ljetnu školu za intelektualno vlasništvo u Hrvatskoj u trajanju od dva tjedna od 30. svibnja do 10. lipnja 2016.

Program Ljetne škole obuhvaća cijelo područje intelektualnoga vlasništva u obliku predavanja i radionica koje će se održavati na engleskom jeziku.

Cilj Ljetne škole jest pružiti mogućnost studentima viših godina studija i mladim stručnjacima da steknu više znanja o intelektualnom vlasništvu i da shvate njegovu vrijednost kao pokretača gospodarskoga, socijalnoga, kulturnoga i tehnološkoga razvitka te da saznaju više o ulozi WIPO-a u globalnom upravljanju intelektualnim vlasništvom.

Mjesto: Sveučilište u Zagrebu

Vrijeme: od 30. svibnja do 10. lipnja 2016.

Jezik: engleski

Broj raspoloživih mjesta: 30

Rok za prijavu: do 15. travnja 2016.

Prijaviti se možete na poveznici Ljetna škola za intelektualno vlasništvo koja se nalazi na stranicama WIPO-a.