26.04.2018

Izrađen Prijedlog raspodjele financijskih sredstava namijenjenih za financiranje studentskih programa

Povjerenstvo za provedbu natječaja za studentske programe u 2018. izradilo je Prijedlog raspodjele financijskih sredstava namijenjenih za financiranje studentskih programa koji su prijavljeni sukladno Natječaju za studentske programe iz veljače ove godine koji je raspisala Skupština Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu. Članove Povjerenstva iz redova studenata je imenovao Studentski zbor, a iz redova nastavnika rektor, na prijedlog Rektorskoga kolegija u širem sastavu.

Prijedlog raspodjele možete pronaći OVDJE.

Rok za žalbe na Prijedlog raspodjele je do petka 4. svibnja 2018. do 16 sati.

Možebitne žalbe molimo poslati na adresu projektiszzg@remove-this.unizg.hr, s naznakom naziva programa na koji se žalite.

Žalbe poslane izvan žalbenoga roka neće se uzimati u obzir.

Ako smatrate da dodijeljena sredstva nećete moći utrošiti ili da nećete moći ostvariti prijavljeni program, molimo da o tome također obavijestite u žalbenomu roku.