25.02.2019

Dopunjena brošura o studentskim pravima "Upoznaj svoja prava"

U organizaciji Sveučilišta u Zagrebu (Ured studentske pravobraniteljice) objavljena je nova verzija brošure o studentskim pravima u kojoj možete na tridesetak stranica saznati sve što se tiče vašega studentskoga života od prve do zadnje godine, neovisno o fakultetu na kojemu studirate.

U odnosu na prvu brošuru, ova brošura je dopunjena studentskim pravima o subvencioniranoj prehrani, pravima vezanima za studentski rad koja su utvrđena novim Zakonom o obavljanju studentskih poslova te pravima vezanima uz zdravstveno osiguranje studenata.

Na kraju brošure pronaći ćete i obrazac kako napisati molbu ili žalbu koju upućujete fakultetu. Brošura o studentskim pravima napravljena je u suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta U Zagrebu.

BROŠURA

Autor brošure: Barbara Šimić