DIPMOD_4

Modna revija diplomskih kolekcija studenata modnoga dizajna Tekstilno-tehnološkoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu pod nazivom DIPMOD_4 održat će se u ponedjeljak 28. svibnja 2018. u predvorju Kina Studentskoga centra (Savska 25).

Revija je organizirana pod mentorstvom izv. prof. mr. art. Jasminke Končić i obuhvaća dva događanja. Prije modne revije, koja je predviđena za 21 sat, pola sata prije održat će se promocija kataloga DIPMOD_0123 s prošlogodišnjih revija i predstavlja ilustrativni presjek radova 35 mladih, sada već afirmiranih modnih dizajnera stasalih na Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

DIPMOD_4 predstavlja diplomske kolekcije sedmero studenata u kojima se kao zajednički konceptualni okvir u oblikovanju i promišljanju modnih kolekcija postavljaju pitanja globalizacije, identiteta i autohtonosti. Ovogodišnji izlagači čine diplomanti i diplomantice modnog dizajna Damir Begović, Mateja Bosek, Božena Dejanović, Anđela Markušić, Marko Petrić, Vladimira Pavlović i Dijana Zagorac.

Pokrovitelj događanja je rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras.

Sve ostale informacije dostupne su i na službenom Facebook događaju.

DIPMOD_4_kolekcije