06.03.2017

4. Međunarodna studentska energetska konferencija na RGNF-u

Od 8. do 12. ožujka 2017. na Rudarsko-geološko-naftnom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu održava se 4. Međunarodna studentska energetska konferencijaAnnual Student Energy Conference 2017 na engleskom jeziku, s temama iz područja naftne i plinske industrije. Konferenciju organiziraju studenti RGN-a, točnije Hrvatska studentska sekcija svjetske udruge naftnih inženjera (SPE Student Chapter), a okuplja studente, profesore, mlade i iskusne stručnjake kako bi se raspravljalo o aktualnim temama u naftno-plinskoj industriji.

Program se sastoji od niza predavanja studenata, profesora i stručnjaka iz industrije, radionica ('Kappa' Pressure Transient Data Analysis; Petrel Geomodeling Software, Soft skills workshops: Enhance your strenghts, learn from your weaknesses, Tips and Tricks for effective CV writting), panel diskusije (Future of oil industry: New solutions to old challenges), stručnih izleta (Jack-up drilling platform; Omišalj Oil Terminal), kviza znanja (PetroTournament) i obilaska Zagreba pod stručnim vodstvom (Zagreb City Tour).

Na otvorenju Konferencije prisustvovat će prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu.