08.11.2017

Obilježavanje Dana Veterinarskoga fakulteta

U petak 10. studenoga 2017. Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu obilježit će svoju 98. obljetnicu. Svečana sjednica Fakultetskoga vijeća održat će se u Velikoj predavaonici glavne zgrade s početkom u 11 sati uz nazočnost brojnih uzvanika – rektora i prorektora Sveučilišta u Zagrebu, dekana sastavnica Sveučilišta, predstavnika državnih i lokalnih upravnih tijela, dekana veterinarskih fakulteta u regiji te predstavnika veterinarskih institucija i organizacija.

Uz pozdravne riječi dekana prof. dr. sc. Nenada Turka prisutnima će se obratiti i ugledni uzvanici. Uslijedit će osvrt na aktivnosti Fakulteta u protekloj akademskoj godini te dodjela priznanja umirovljenim i zaslužnim djelatnicima. Povodom svoje obljetnice Fakultet će dodijeliti i nagrade najuspješnijim studentima, a tvrtke Genera d.d. – Dechra i Agroproteinka d.d. uručit će stipendije i novčanu nagradu. Svečanu će sjednicu uveličati nastup zbora Veterinarskoga fakulteta Ab ovo, a proslava će završiti prigodnim domjenkom.