07.11.2017

Nedo Jerković novi predsjednik Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu

Na konstituirajućoj sjednici Skupštine SZ-a održanoj 26. listopada 2017. izabran je novi predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zagrebu. Nedo Jerković, student druge godine diplomskog studija Elektrotehnika i informacijska tehnologija Fakulteta elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu obnašat će funkciju predsjednika SZ-a u ak. god. 2017./2018. Na ovoj će funkciji zamijeniti dosadašnjega predsjednika SZ-a Sandra Gašpara.

Mandat novoga predsjednika Studentskoga zbora Sveučilišta u Zagrebu traje jednu akademsku godinu.

Nedo Jerković prethodno je obnašao funkciju predsjednika Domskoga odbora Studentskoga doma Cvjetno naselje te je bio član Predsjedništva Studentskoga Zbora Sveučilišta u Zagrebu. Također, bio je voditelj marketinga i financija FSB Racing Team-a. Godine 2017. dobio je Rektorovu nagradu za projekt bolida Strix.