07.07.2023

Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom - obavijest o izmjenama i dopunama u izvođenju sveučilišnoga kolegija

U okviru predmeta "Vršnjačka potpora studentima s invaliditetom" koji je na raspolaganju svim sastavnicama Sveučilišta u Zagrebu, studenti s invaliditetom mogu ostvariti potporu vršnjaka-asistenta koja im je, ovisno o vrsti teškoća/oštećenja, potrebna u akademskom okružju. Od akademske godine 2023./2024. kolegij se izvodi kroz tri modela koji će omogućiti dostupnost kolegija većem broju studenata i osigurati dugotrajniju potporu.

Detaljnije informacije o izmjenama i dopunama u izvođenju kolegija možete preuzeti OVDJE.

Ako je studentima s invaliditetom (brucošima, ali i ostalima) potrebna pomoć pri pronalaženju kolegice/kolege vršnjaka koji će im pružati potporu, neka se jave Uredu za studente s invaliditetom.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte Ured za studente s invaliditetom putem e-pošte: uredssi@remove-this.unizg.hr, tel. 01/4564 405 ili mob. 099/4593 578.