26.02.2018

Više od 130 ljudi prisustvovalo javnoj prezentaciji projekta TeamSoc21

Prvi TeamSoc21 diseminacijski događaj održan je 22. veljače 2018. na Sveučilištu u Zagrebu. Jutarnji program održan je u Rektoratu Sveučilišta u Zagrebu, a poslijepodnevna sjednica je održana na Fakultetu elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Više od 130 ljudi prisustvovalo je prezentacijama vodećih hrvatskih stručnjaka iz područja poduzetništva zasnovanoga na informacijsko-komunikacijskim tehnologijama. Nadalje, predstavljeno je izvješće o TeamSoc21 diseminacijskom događaju koje opisuje pet poduzetničkih slučajeva TeamSoc21 2018.

Konačno, pokrenuta je miješana mobilnost TeamSoc21 2018, te je predstavljeno 39 sudionika iz 12 sveučilišta iz 8 zemalja EU.

Sve prezentacije, kao i odabrane fotografije događaja, dostupne su na mrežnoj stranici događanja.