18.02.2021

"UNIC Spring School on Entrepreneurship and Transformation" - poziv na sudjelovanje

U organizaciji članova UNIC konzorcija (Europsko sveučilište postindustrijskih gradova) - Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilišta Ruhr iz Bochuma (Njemačka) i Sveučilišta iz Oula (Finska) - održava se prva UNIC-ova proljetna škola o poduzetništvu i transformaciji (UNIC Spring School on Entrepreneurship and Transformation).

Predavanja će se održavati online zbog epidemiološke situacije izazvane COVID-19 od 15. ožujka do 31. svibnja 2021.

Zainteresirani studenti mogu slušati predavanja iz slijedećih kolegija:

• The Economics of Digitalization
  • Microeconomics of Competitiveness
  • Business Statistics
  • Doing Business in the European Union
  • Digital Technology Usage in Entrepreneurship
  • Building Business Through Creativity
  • Exercising Entrepreneurship

Omogućeno je sudjelovanje 165 studenata preddiplomskih, diplomskih i doktorskih studija zainteresiranih za poduzetništvo i razmjenu ideja s kolegama s drugih sveučilišta.

Za uspješan završetak škole studenti će dobiti odgovarajući broj ECTS bodova.

Prijave traju do 28. veljače 2021.

Više informacija o programu i prijavi dostupno je OVDJE.

Za dodatne informacije: unic-school@remove-this.rub.de

Uz Sveučilište u Zagrebu, savez UNIC - Europsko sveučilište postindustrijskih gradova čine Sveučilište Deusto u Bilbaou (Španjolska), Sveučilište Ruhr u Bochumu (Njemačka), Koç sveučilište u Istanbulu (Turska), Erasmus sveučilište u Rotterdamu (Nizozemska), Sveučilište u Corku (Irska), Sveučilište u Liègeu (Belgija) i Sveučilište u Oulu (Finska).