Studentski posjet specijalističkomu studiju 'Upravljanje gradom'

Studenti, polaznici sestrinskoga studija Urban Studies 4Cities – Unica Euromaster in Urban Studies, koji u partnerstvu provode sveučilišta iz Bruxellesa, Beča, Kopenhagena i Madrida, bit će gosti Poslijediplomskoga sveučilišnoga specijalističkoga studija Upravljanje gradom, voditelj kojega je prof. dr. sc. Gojko Bežovan.

U Zagreb dolaze u srijedu i četvrtak, 17. i 18. svibnja 2017. za vrijeme dok su na semestru u Beču (ostale semestre provest će u Kopenhagenu, Bruxellessu i Madridu), a u sklopu programa imat će predavanja i razgledanje različitih lokacija u gradu Zagrebu. Program studijskoga boravka sastavljen je u skladu s njihovim pogledima na razvojne izazove grada Zagreba.

Dvodnevni posjet uključivat će odlazak na Gornji grad i panoramski pogled sa šetnjom gradom, posjet Borovju, Bundeku, Zapruđu i Jarunu, te Sindikatu biciklista.