Sedam odličja za ekipu podružnice Rektorata na sindikalnim sportskim igrama

Od 5. do 9. lipnja 2019. u Rovinju održane su 21. sportske igre Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja. Natjecale su se 53 podružnice iz cijele Hrvatske s otprilike 600 sudionika. Sudjelovalo je više sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, među kojima su najbrojnije predstavnike imali Fakultet organizacije i informatike, Ekonomski fakultet, Fakultet prometnih znanosti, Filozofski fakultet i Rudarsko geološko naftni fakultet.

Podružnica Rektorata Sveučilišta u Zagrebu zauzela je 8. mjesto u ukupnom poretku, 2. mjesto od svih sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, a sudjelovala je u sastavu: Anita Bocak Truta, Mirjana Drenovački, Martina Cvitanović, Ana Fruk, Vladimir Kovač, Sandra Kramar,  Ljubica Krpelj, Andrea Lukin, Sniježana Papić Malijan, Nikola Poslončec, Miroslav Rajter, Marin Rak, Kristina Šimunović, Marko – Jakov Šimunović i Ivana Veldić Špehar.

Ekipa je osvojila ukupno 7 odličja2 medalje, 4 pehara i 1 nagradu s ovim rezultatima:

KOŠARKA – MUŠKI
1. MJESTO
Vladimir Kovač, Nikola Poslončec, Jakov Proroković (Sveučilište u Zadru)

STOLNI TENIS – PAROVI – MJEŠOVITO
1. MJESTO –
Martina Cvitanović i Antonijo Šimunović (Prirodoslovno-matematički fakultet)

STRELJAŠTVO – MUŠKI
2. MJESTO
Miroslav Rajter

BOĆANJE  -MUŠKI
3. MJESTO
– Marin Rak i Marko Jakov - Šimunović

VESLANJE NA DASCI – ŽENE
3. MJESTO –
Sniježana Papić Malijan

CROSS – ŽENE
II. kategorija
3. MJESTO – Ana Fruk

MALI NOGOMET  – ŽENE za Sveučilište u Zadru

Najbolji strijelac  - Sniježana Papić Malijan

Ekipa Rektorata, osim u nagrađenim disciplinama, natjecala se i u odbojci na pijesku, pikadu, ženskom boćanju, stolnom tenisu pojedinačno i ženski parovi te u kartanju (bellot).

Posebna zahvala ide ojačanjima naše ekipe:
- u košarci Jakovu Prorokoviću (Sveučilište u Zadru)
- u stolnom tenisu Antoniju Šimunoviću (Prirodoslovno-matematički fakultet)

Čestitamo!!

sportske igre2019_kosarka sportske igre2019_bocanje