18.05.2017

Prorektorica Hruškar izabrana za novu suradnicu Akademije tehničkih znanosti Hrvatske

U auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu u ponedjeljak 15. svibnja 2017. održana je 32. godišnja (izborna) skupština Akademije tehničkih znanosti Hrvatske na kojoj su izabrani novi suradnici i novi međunarodni članovi Akademije.

Na prijedlog Sveučilišta u Zagrebu, prorektorica za prostorni razvoj i sustav kontrole kvalitete prof. dr. sc Mirjana Hruškar izabrana je za novu suradnicu Akademije tehničkih znanosti Hrvatske u Odjelu bioprocesnoga inženjerstva.

Predsjednik Akademije tehničkih znanosti Hrvatske prof. dr. sc. Vladimir Andročec uputio je pozdravne riječi te je dao izvješće o radu Akademije u proteklomu razdoblju, nakon čega su slijedila izvješća predsjednika Znanstvenoga vijeća prof. dr. sc. Zdravka Terze i glavnoga Akademijina tajnika prof. dr. sc. Dubravka Rogale.

Sažetke o kandidatima za izbor novih suradnika Akademije i novih međunarodnih članova Akademije možete preuzeti ovdje.