21.02.2020

Produžen je rok za Journey 2020

Zbog velikog interesa produžen je rok za prijave na Journey 2020. Novi je rok 1. ožujka.

Journey 2020 je program kojeg organizira EIT Climate-KIC, a u čijem su fokusu klimatske promjene. Sastoji se od deset različitih ljetnih škola u trajanju od četiri tjedna tijekom srpnja i kolovoza u više od 22 grada diljem Europe.

Svaki će sudionik biti član jedne od već spomenutih ljetnih škola te će posjetiti tri različita europska grada u razdoblju od tri tjedna, a posljednji će se tjedan svi članovi programa susresti na istoj lokaciji kako bi razmijenili svoja iskustva.

Journey 2020 namijenjen je studentima poslijediplomskih studija i mladim profesionalcima koji imaju želju postati nositelji promjena. Sudionici će putem programa razviti mrežu kontaktâ te naučiti tehnike i alate za rješavanje problema vezanih za klimatske promjene.

Prijaviti se možete putem poveznice.