24.11.2016

Predstavljanje sveučilišne publikacije "Prilozi za raspravu o cjelovitoj kurikularnoj reformi"

Predstavljanje publikacije Prilozi za raspravu o cjelovitoj kurikularnoj reformi, u kojoj se mogu naći najbitniji zaključci iz recenzija više od 80 akademika, sveučilišnih profesora, srednjoškolskih i osnovnoškolskih profesora i učitelja održano je u četvrtak 24. studenoga 2016. u 10 sati u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu.

Uzvanike je pozdravio prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu, a publikaciju je predstavio akademik Mislav Ježić, član Senata Sveučilišta u Zagrebu i akademik Vladimir Bermanec, glavni i odgovorni urednik. Nakon uvodnih izlaganja i predstavljanja organizirana je diskusija u trajanju do 12 sati.

U ovoj publikaciji zastupljene su sve struke bez obzira na činjenicu da opsežnost dokumenta Prijedloga Cjelovite kurikularne reforme broji više od 3900 stranica i pojedini su recenzenti pročitali i proučili samo dijelove koji se tiču njihovih užih struka.

Kurikularna_aula_studeni2016