19.03.2021

Predbilježite se na primanje UNIC-ovog letka!

UNIC (Europsko sveučilište postindustrijskih gradova) zajednički je trogodišnji projekt Sveučilišta Deusto u Bilbau (Španjolska), Ruhr u Bochumu (Njemačka), Koç u Istanbulu (Turska), Erazmus u Rotterdamu (Nizozemska) te Sveučilišta u Corku (Irska), Liègeu (Belgija), Oulu (Finska) i Zagrebu.

Cilj projekta je potaknuti veću mobilnost studenata i profesora u okviru novih zajedničkih kolegija i studijskih programa, s naglaskom na poticanje veće društvene uključenosti i jačanje pozitivnog utjecaja na gradove i društva.

Projekt se odvija kroz tri komponente: Međusveučilišni UNIC kampus, Akademiju izrazite raznolikosti i Gradske laboratorije.

Kako bi bili u tijeku što sve donosi i mijenja UNIC projekt, njegovim događajima i aktivnostima, pozivamo vas da se predbilježite na primanje UNIC-ovog letka koji će se objavljivati svakih šest mjeseci. Letak će biti dostupan na svim jezicima projekta, uključujući i hrvatski.

Ne propustite se informirati. Predbilježite se OVDJE.