08.07.2019

Poziv na sudjelovanje na simpoziju doktoranada FFRZ-a

Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu organizira Drugi simpozij poslijediplomskih doktorskih studija u petak i subotu, 20. – 21. rujna 2019. Simpozij nosi naslov "Dijalozi" (II), jer je cilj simpozija doktoranada omogućiti mladim istraživačima na društveno-humanističkim područjima (uključujući i interdisciplinarne teme) da, u suradnji sa svojim mentorima, pripreme i prezentiraju specifični vid vlastitoga znanstvenog istraživanja.

Simpozij je otvoren doktorandima svih Sveučilišta i fakulteta u Republici Hrvatskoj i inozemstvu. Službeni jezici simpozija su hrvatski i engleski.

Prijave tema otvorene su do 1. kolovoza 2019.

Uz prijavu teme, nužno je priložiti: ime i prezime doktoranda te naziv fakulteta na kojem je upisan na doktorski studij, polje i granu na kojoj provodi doktorska istraživanja, ime i prezime mentora te sažetak na hrvatskom ili engleskom jeziku (do 1800 znakova).

Prijave teme slati na marina.novina@ffrz.hr

Potvrdu o prihvaćanju teme za izlaganje na simpoziju kandidati će dobiti do 15. kolovoza 2019.