29.08.2017

Posjet rektora i prorektora Studentskom centru Varaždin

U ponedjeljak 28. kolovoza 2017. rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, prorektorica za studente, studije i upravljanje kvalitetom prof. dr. sc. Ivana Čuković-Bagić, prorektorica za prostorni razvoj i kontrolu sustava kvalitete prof. dr. sc. Mirjana Hruškar i prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga posjetili su Studentski centar Varaždin.

U društvu ravnatelja SC-a Varaždin Nenada Milijaša posjetili su gradilište i upoznali se s dinamikom radova na novom studentskom domu te razgledali novouređeni fitness centar u starom domu. Također, pred početak nove akademske godine obišli su nove sobe te pogledali uređenost soba u starom domu. Nakon obilaska razgovarali su o radnjama koje još treba obaviti do završetka i useljenja studenata u novi dom.

SCVarazdin_gradiliste_kolovoz 2017 SCVarazdin_hodnik_kolovoz2017
SCVarazdin_fitness_kolovoz2017 SCVarazdin_soba_kolovoz2017