28.10.2020

Otvorene prijave za "EIT Health i-Days 2020"

Otvorene su prijave za ovogodišnji i-Days u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu kao EIT Health Huba za Hrvatsku! Riječ je o programu EIT Healtha namijenjenom studentima, pri kojem se studenti iz različitih polja obrazovanja združuju u timove te uz vodstvo mentora zajedno pronalaze rješenje za unaprijed postavljeni izazov

Sam događaj koncipiran je kao hackaton natjecanje i traje četiri dana, a ove će se godine održavati online putem Zoom aplikacije 2., 3., 5. i 6. studenoga. Nakon što definiraju problem te stvore kreativno rješenje, studentski će timovi prezentirati svoju temu pred stručnim povjerenstvom. Tri najbolja tima očekuju vrijedne nagrade odnosno poklon-bonovi od 1800, 1500 i 1000 kn i mentoriranje od Lean Startup tima. Također, pobjednički će tim imati prilike nazočiti Winners eventu i upoznati pobjedničke timove iz drugih zemalja. Osim toga, pobjednici će moći sudjelovati na završnom godišnjem EIT Healthovu događaju, u sklopu kojega će se održati mnoga zanimljiva predavanja, radionice i prilike za networking.

Izazov ovogodišnjega programa i-Days je „Kako bismo mogli potaknuti zdraviji način života kod različitih dobnih skupina'“

Više o samom događaju i postupku prijave možete doznati
OVDJE.

Prijava se ove godine provodi putem EIT Health platforme, a registrirati se možete OVDJE.