Okrugli stol "Nastavničke kompetencije u visokoškolskom obrazovanju"

Okrugli stol pod nazivom "Nastavničke kompetencije u visokoškolskom obrazovanju" održat će se u utorak 28. ožujka 2017. od 12 sati u Velikoj vijećnici Fakulteta strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu (Ivana Lučića 5). Skup stručnjaka koji će govoriti o budućnosti nastavničkih vještina i kompetencija te o obrazovnim metodama organiziraju Akademija tehničkih znanosti Hrvatske i Pučko otvoreno učilište Zagreb.

Početak rasprave otvorit će prof. dr. sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu.

U sklopu okrugloga stola održat će se predstavljanje knjige Kurikulumske i didaktičko-metodičke osnove visokoškolske nastave autora Dušana Petričevića, Gojka Nikolića, Daniela Domovića i Jelene Obad. O knjizi će govoriti i recenzenti: prof. dr. sc. Mijo Cindrić, prof. dr. sc. Vladimir Jurić i prof. dr. sc. Dubravko Rogale.