14.09.2021

Odsad se možete virtualno prošetati Agronomskim fakultetom

Svojim površinama, gospodarskim objektima, tehničkom i tehnološkom opremljenošću prostorni kapaciteti Agronomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu omogućuju jedinstvene preduvjete za nastavnu i znanstvenu aktivnost te praktičnu nastavu. Davne 1933. godine započela je izgradnja kompleksa fakultetskih paviljona kojih je do danas ukupno sedam. Zanimljivo je kako je prvi paviljon ujedno i prva zgrada Sveučilišta u Zagrebu ostvarena u duhu moderne arhitekture.

Naša specifičnost su osam pokušališta koja se prostiru od Grada Zagreba, Sisačko-moslavačke, Istarske pa sve do Dubravačko-neretvanske županije.

Odsada možete prošetati našim prostorom i pokušalištima, zaviriti u naše dvorane, laboratorije i studentski restoran iz udobnosti vlastitog naslonjača. Vidljivi smo na Google karti pa vas pozivamo u virtualnu šetnju.

Virtualna šetnja Agronomskim fakultetom

Virtualna šetnja izrađena je u suradnji s Virtualno360 kojima ovim putem zahvaljujemo na suradnji.