09.09.2016

Natječaji za stipendije za studentsku razmjenu u ak.god. 2016./2017. (7.dio)

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaje za studentske razmjene u akademskoj godini 2016./2017. u okviru bilateralne međusveučilišne suradnje.

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima (pred)diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu Chonnam National University.

Najtečaj: Chonnam National University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima (pred)diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu National Cheng Kung University(Tajvan/Kina).

Natječaj: National Cheng Kung University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima (pred)diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu National Sun Yat-sen University (Tajvan/Kina).

Natječaj: National Sun Yat-sen University

Natječaj za dodjelu stipendija iz javnih proračunskih sredstava redovitim studentima (pred)diplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u ljetnom semestru 2016./2017. na partnerskom sveučilištu Hanyang. (Južna Koreja).

Rok za prijave: 7.listopada 2016.

Natječaj: Hanyang University