27.10.2018

Memorijalni simpozij Nikola Škreb: „New platforms in developmental biology - towards the clinical application"

Memorijalni simpozij Nikola Škreb: New platforms in developmental biology - towards the clinical application održavat će se 29. i 30. studenoga 2018. u dvorani Čačković Medicinskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Šalata 3. Organizatori kongresa su prof. dr. sc. Floriana Bulić-Jakuš, prof. dr. sc. Davor Ježek i prof. dr. sc. Davor Solter u suradnji s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu i Znanstvenim centrom izvrsnosti za reproduktivnu i regenerativnu medicinu.

Pozivamo sve zainteresirane istraživače koji bi svoj rad predstavili posterom da pošalju sažetak na engleskom jeziku do 1. studenoga 2018. prof. dr. sc. Floriani Bulić-Jakuš na e-mail adresu.

Simpozij je otvoren za sve sudionike bez kotizacije, a radni jezik će biti engleski.

OVDJE možete vidjeti program i više detalja o simpoziju.