29.06.2017

Međunarodna ljetna škola znanstvene komunikacije

U Splitu se od 26. do 30. lipnja 2017. po sedmi puta održava Međunarodna ljetna škola znanstvene komunikacije (Summer School of Scientific Communication: Communicating science to a broader audience) kojoj su suorganizatori Sveučilište u Splitu i Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.

Škola je ponajprije namijenjena doktorskim studentima svih znanstvenih disciplina koji žele usavršiti svoje vještine znanstvene komunikacije (pisane i usmene). Jedinstvenost je ove škole u njezinu interdisciplinarnome pristupu i intenzivnom praktičnom radu sa sudionicima. Ove godine ljetnu će školu posjetiti veliki broj studenata iz različitih europskih zemalja.

Više informacija možete pronaći na mrežnim stranicama Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.