20.02.2020

Međunarodna konferencija "Kondicijska priprema sportaša 2020"

Na Kineziološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u petak i subotu, 21. i 22. veljače 2020. održat će se 18. međunarodna konferencija pod nazivom "Kondicijska priprema sportaša 2020". Veliki broj domaćih i stranih stručnjaka iz područja kondicijske pripreme tom će prilikom izložiti svoje spoznaje i iskustva. I ove godine, svoja znanja i iskustva iz kondicijske pripreme predstavit će najuspješniji hrvatski i strani stručnjaci i znanstvenici: Bernardo Requena, Julio Calleja, Francesco Cuzzolin, Cvita Gregov, Vlatko Vučetić, Marin Dadić, Nikša Sviličić, Martina Dadić, Ana Čerenšek, Pero Kuterovac, Mladen Jovanović, Pavle Mikulić, Aleksandar Janković i drugi.

Konferencija će se moći pratiti uživo na stranici http://www.ukth.hr/hr/live-stream/.

Konferenciju će moći pratiti članovi Udruge kondicijskih trenera Hrvatske (UKTH). Sve detalje tko može postati član udruge i kako to napraviti možete vidjeti na stranici: POSTANI ČLAN. Svaki sudionik Konferencije koji uplati kotizaciju stječe pravo sudjelovanja na skupu te dobiva Zbornik radova u digitalnom izdanju „Kondicijska priprema sportaša 2020”.

Konferencija Kondicijska priprema sportaša namijenjena je:

• kondicijskim trenerima
  • sportskim trenerima
  • sportskim liječnicima i fizioterapeutima
  • profesorima kineziologije
  • studentima Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
  • ostalim stručnim kadrovima u sportu