12.04.2021

Ljetna škola “Autonomy and health care in the (post)pandemic era” - Aristotle University of Thessaloniki, Grčka

Laboratorij za istraživanje medicinskog prava i bioetike Aristotle University of Thessaloniki (AUTh), u suradnji s Hellenic Bioethics Commission, najavljuje organizaciju 6. međunarodne ljetne škole medicinskog prava i bioetike na temu “Autonomy and health care in the (post)pandemic era”.

Ljetna škola će se održati od 11. do 17. srpnja 2021. godine, a prijaviti se mogu pravnici, zdravstveni radnici i studenti svih razina. Predavanja će se odvijati online na engleskom jeziku. Predavači ljetne škole biti će članovi fakulteta i doktorandi s AUTh-a i s drugih sveučilišta u Grčkoj i inozemstvu, kao i specijalizirani pravnici i liječnici.

Više informacija možete pronaći ovdje.

Rok za prijavu je 31. svibnja 2021.