02.10.2017

Konačna lista za ostvarivanje prava na pomoć pri kupnji stana u naselju Podbrežje

Sveučilište u Zagrebu objavljuje konačnu listu osoba koje su ostvarile prava na pomoć pri kupnji odgovarajućega stana u naselju Podbrežje prema Natječaju koji je objavljen u ožujku 2017. godine.

Pravo na kupnju imaju sve osobe, zaposlenici Sveučilišta u Zagrebu u suradničkom, znanstvenom, znanstveno-nastavnom ili umjetničko-nastavnom zvanju. Ovo je model pomoći Grada Zagreba u partnerstvu sa Sveučilištem u Zagrebu namijenjen stambenom zbrinjavanju znanstvenika na Sveučilištu. U okviru zagrebačkoga modela stanogradnje Grad će kupcima stanova subvencionirati kamatu stambenih kredita. Stambeni krediti u ovom programu bit će povoljniji od tržišnih i neće se tražiti polog. Stanovi će također biti cjenovno jeftiniji od tržišnih.

Odluka Skupštine Grada Zagreba od 21. ožujka o subvenciji kamata stambenih kredita (SG br.6/2017)

Cilj projekta je pomoć u ostvarivanju stambene sigurnosti zaposlenika Sveučilišta u Zagrebu, i njihovih obitelji kako bi se omogućio ostanak mladih i sposobnih ljudi u Hrvatskoj.

KONAČNA LISTA ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POMOĆ PRI KUPNJI ODGOVARAJUĆEG STANA U NASELJU PODBREŽJE
1 Neven Alujević Fakultet strojarstva i brodogradnje
2 Bruno Antulov-Fantulin Fakultet prometnih znanosti
3 Zoran Burić Pravni fakultet
4 Marija Duvnjak Agronomski fakultet
5 Ivan Halkijević Građevinski fakultet
6 Vanja Ljoljić Bilić Farmaceutsko-biokemijski fakultet
7 Dario Jukić Građevinski fakultet
8 Dunja Majstorović Fakultet političkih znanosti
9 Maja Mejdandžić Prirodoslovno-matematički fakultet
10 Željka Pavlović Tekstilno-tehnološki fakultet
11 Antonija Petričušić Pravni fakultet
12 Lidija Petrinović Kineziološki fakultet
13 Elizabeta Šamec Građevinski fakultet
14 Marija Todorić Prirodoslovno-matematički fakultet
15 Tijana Trako Poljak Filozofski fakultet
16 Ivana Zagorac Filozofski fakultet

Napomena:
Lista je dostavljena Zagrebačkoj stanogradnji.

rujan 2017.