13.04.2018

Interaktivno predavanje: Diplomski i završni radovi - osnovne i bitne informacije

Interaktivno predavanje pod nazivom "Diplomski i završni radovi - osnovne i bitne informacije" održat će se u srijedu 18. travnja 2018. od 18 do 19.30 sati u Studentskom centru Zagreb (Savska 25) na 1. katu glavne zgrade u centru za tehnologiju "Stablo znanja".

Polaznici će moći saznati informacije o vrstama i strukturi radova, pretragama, citiranju i navođenju literature te programskim podrškama i rješenjima.

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija.

Pitanja vezana uz temu predavanja možete postaviti do ponedjeljka 17. travnja na poveznici.

Predavač Božidar Nikša Tarabić, mag. psych. odgovore će na postavljena pitanja, u okviru svojih kompetencija, dati tijekom predavanja.