26.06.2018

Interaktivno predavanje: 'Diplomski i završni radovi - osnovne i bitne informacije'

Interaktivno predavanje pod nazivom "Diplomski i završni radovi - osnovne i bitne informacije" održat će se u četvrtak 28. lipnja 2018. od 18 do 19.30 sati u Studentskom centru Zagreb (Savska 25) na 1. katu glavne zgrade u centru za tehnologiju "Stablo znanja".

Polaznici će moći saznati informacije o vrstama i strukturi radova, pretragama, citiranju i navođenju literature te programskim podrškama i rješenjima.

Predavanje je namijenjeno studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija.

Iskustva sudionika prijašnjih predavanja:

„Dobili smo sve potrebne informacije o pisanju radova te odgovore na ključna pitanja. Svakako preporučujem.“ [4.18.-14]

„Motiviranost predavača i poticanje komunikacije sudionika, dobro strukturirana prezentacija, dobri primjeri.“ [4.18.-03]

„Jednostavnost prenošenja kompliciranih informacija studentima! :)“ [4.18.-02]

Predavač Božidar Nikša Tarabić, mag. psych. odgovore će na postavljena pitanja, u okviru svojih kompetencija, dati tijekom predavanja.