28.05.2021

„Forster Summer School Digital Day Event“ – JGU Mainz (Njemačka)

Od 2018. godine Fakultet za kemiju, farmaceutske znanosti, geografiju i geoznanosti Sveučilišta Johannes Gutenberg u Mainzu organizira ljetnu školu pod nazivom „Forster Summer School“. Ljetna škola se fokusira na različite teme vezane uz globalne promjene i nudi priliku za raspravu o procesima i dinamici promjena koji transformiraju naše okolišne i društvene sustave.

Zbog globalne pandemije, ljetne škole za 2020. i 2021. godinu su morale biti otkazane.

Za vrijeme čekanja na iduću ljetnu školu koja će se održati 2022. godine, pozivamo Vas na jednodnevni događaj „Forster Summer School Digital Day Event“ koji će se održati 22. srpnja 2021.

Događaj će se održati online putem MS Teams-a. Ukolike ste zainteresirani za sudjelovanje, prijavite se putem maila na internationalfb09@remove-this.uni-mainz.de.

Informacije o programu možete pronaći ovdje.