03.10.2019

Fakultet strojarstva i brodogradnje: 'OBRAZOVANJE 4.0 - škola po mjeri industrije'

Konferencija pod nazivom „OBRAZOVANJE 4.0 - škola po mjeri industrije“ održat će se u četvrtak i petak, 10. i 11. listopada 2019. u Velikoj vijećnici FSB-a s početkom u 9 sati. CADCAM Grupa je u suradnji s Fakultetom strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu pokrenula inicijativu "Obrazovanje 4.0 škola po mjeri industrije" kako bi dala doprinos u okviru svojih kompetencija širim društvenim inicijativama za unaprjeđenje obrazovanja, sprečavanju iseljavanja mladih ljudi i njihovu bolju pripremu za potrebe modernoga tržišta rada.

Izazove s kojima se u tom segmentu susreću predstavit će vodeće industrije u Hrvatskoj poput: Rimac automobili, Končar, AD plastik i drugi. Pored toga, s predstavnicima industrije sučelit će se vodeći fakulteti, obrazovne ustanove i srednje škole (Fakultet strojarstva i brodogradnje, Fakultet organizacije i informatike, Fakultet elektrotehnike i računarstva sa Sveučilištva u Zagrebu, Algebra, PWC Akademija, Swiss School of Business Management) koje će predstaviti svoje aktivnosti kojima žele učenike i studente pripremiti za posao sutrašnjice.

Kotizacija za konferenciju je besplatna, no prijava je obavezna.

Program konferencije kao i više informacija o samom događaju možete pronaći ovdje.

Obrazovanje 4.0_konferencija2019_FSB