30.03.2022

EIT Jumpstarter Info dan

U utorak 5. travnja 2022. od 14 do 16 sati, u elektroničkom obliku, u organizaciji Invento Capital Partners, koji je ujedno i InnoEnergy Hub te član konzorcija Urban Mobility Huba, održavat će se EIT Jumpstarter Info dan.

EIT Jumpstarter Info dan 2022 namijenjen je znanstvenim projektnim timovima, inovatorima, znanstvenicima, doktorandima ili studentima magistarskih studija koji imaju inovativne ideje. Na ovom će događaju EIT HUBs predstavnici predstaviti zainteresiranima mogućnosti koje se pružaju u okviru programa EIT Jumpstarter te   praktičnim informacijama pomoći u tome kako primijeniti svoju ideju u prijavi na isti i/ili na neki od programa EIT Business Creation Programe koji isto tako pružaju priliku za realizaciju inovativnih ideja. Također, sudionici će imati priliku i poslušati iz prve ruke iskustva hrvatskih predstavnika.

Za događaj se možete prijaviti OVDJE.

Program događanja možete pronaći u ovdje, a sva dodatna pitanja vezana za događaj možete uputiti na hub@remove-this.inventocapitalpartners.eu

EIT Jumpstarter je predakceleracijski program koji pruža potporu stručnjaka u razvoju ideja te pomoć u pripremi za izlazak na tržište. Program je namijenjen znanstvenim projektnim timovima, inovatorima, znanstvenicima, doktorandima ili studentima magistarskih studija s proizvodom ili idejom koju žele plasirati na tržište, a da je iz sljedećih tematskih kategorija:

• mobility
  • energy