29.11.2018

Dogovoreno potpisivanje sporazuma o suradnji na projektu izgradnje studentskoga doma u Petrinji

U četvrtak 29. studenoga 2018. na Sveučilištu u Zagrebu održan je sastanak rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa sa županom Sisačko-moslavačke županije Ivom Žinićem, njegovim zamjenikom doc. dr. sc. Romanom Posavcem, pročelnikom upravnoga odjela za prosvjetu, kulturu i šport Darjanom Vlahovom i ravnateljem Studentskoga centra Sisak Božanom Šutalom.

Sa Sveučilišta u Zagrebu sastanku su nazočili: prof. dr. sc. Mirjana Hruškar, prorektorica za prostorni razvoj i sustav kontrole kvalitete, prof. dr. sc. Miljenko Šimpraga, prorektor za inovacije, transfer tehnologije i komunikacije, pomoćnica rektora prof. dr. sc. Lidija Kos-Stanišić i prodekan za poslovanje, studij i studente izvan sjedišta Učiteljskoga fakulteta (Petrinja) izv. prof. dr. sc. Marko Badrić.

Na zajedničkom sastanku dogovoreno je potpisivanje sporazuma o suradnji Sveučilišta u Zagrebu i Sisačko-moslavačke županije na projektu izgradnje studentskoga doma u Petrinji.

sastanak_studentski dom Petrinja_29112018