08.05.2017

'Dani otvorenih vrata lokalnih EU projekata u Hrvatskoj' na Agronomskom fakultetu

Dani otvorenih vrata lokalnih EU projekata u Hrvatskoj održat će se od 6. do 13. svibnja 2017. u organizaciji Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije uz podršku Europske komisije te u okviru tradicionalnoga obilježavanja Europskog tjedna. Cilj održavanja Dana otvorenih vrata lokalnih EU projekata u Hrvatskoj je najširoj javnosti predstaviti projekte koji su svojom uspješnom provedbom dali doprinos razvoju lokalnih zajednica.

Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu priključio se inicijativi Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije te će rezultate svojih uspješno završenih projekata Europske unije, kao i onih u provedbi, prezentirati zainteresiranoj javnosti.

Bit će predstavljena iskustva u procesu prijave, provedbi i izvještavanju o projektima te će se nastojati objasniti na koje sve načine projekti mogu postati pokretači gospodarskoga rasta i razvoja u lokalnim zajednicama.

Agronomski fakultet, Svetošimunska 25, VI. paviljon

Utorak, 9. svibanj 2017. od 11 do 14 sati

11.00 – 11.30 Otvaranje i obilazak postera projekata

11.30 – 12.30 Predstavljanje projekata

12.30 – 13.00 Rasprava

13.00 – 14.00 Obilazak znanstvenih poligona

Dodatne informacije možete vidjeti ovdje.