13.12.2019

Dan Geotehničkoga fakulteta

Svečanost obilježavanja Dana Geotehničkoga fakulteta i njegove 50. obljetnice održat će se u četvrtak 19. prosinca 2019. godine u 11 sati u Velikoj dvorani Geotehničkog fakulteta (Hallerova aleja 7, Varaždin).

Nakon pozdravne riječi i govora dekana prof. dr. sc. Ranka Biondića te obraćanja uzvanika, uslijedit će dodjela nagrada i priznanja najuspješnijim studentima na studiju te onim najaktivnijim, nastavnicima i suradnicima Fakulteta za znanstvenu djelatnost u dvije kategorije, priznanja za doprinos Fakultetu u ostvarivanju vlastitih sredstava kroz suradnju s gospodarstvom te posebno priznanja i zahvalnice najistaknutijim pojedincima, bivšim dekanima, javnim ustanovama i  tvrtkama povodom 50. obljetnice Geotehničkog fakulteta.

Svečanost Dana Fakulteta bi će uveličana prigodnim glazbenim programom koji će izvesti mezzosopranistica Sofija Cingula uz pratnju klavira te ansambl Glazbene škole Varaždin.

Pozivnica