Dan doktorata Veterinarskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu

Veterinarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu po prvi puta organizira Dan doktorata koji će se održati 6. listopada 2017. u Kliničkoj predavaonici Fakulteta, Heinzelova 55, s početkom u 9 sati.

Program će otvoriti prof. dr. sc. Dražen Matičič i prof. dr. sc. Vladimir Mrljak predavanjima na temu centara izvrsnosti i europskih projekata kao puta prema izvrsnosti u znanosti. Na Danu doktorata predstavit će se obranjeni doktorski radovi iz svih grana veterinarske medicine, te u sklopu poster sekcije i doktorati koji se nalaze u postupku izrade.

Dan doktorata kao sastavni dio izobrazbe doktoranada je otvoren za znanstvenu javnost. Ovakva manifestacija pruža izvanrednu prigodu za razmjenu znanja i ideja, te je uvod doktorandima i mladim doktorima znanosti u komunikaciju sa znanstvenom javnošću.

Program možete preuzeti ovdje.