06.11.2014

Bavarske godišnje stipendije za poslijediplomske studije u akademskoj godini 2015.-2016.

Slobodna Država Bavarska putem Bavarskog visokoškolskog centra za srednju, istočnu i jugoistočnu Europu (BAYHOST - Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa) nudi u akademskoj godini 2015./16. kandidatima iz Hrvatske godišnje stipendije za poslijediplomske ili doktorske studije na bavarskim visokim učilištima. Jednogodišnje stipendije mogu se produljiti dva puta do najviše tri godine.

Obrasci za prijavu, upute o potrebnim prilozima i dodatna objašnjena nalaze se na mrežnoj stranici BAYHOST-a.

Dodatne informacije mogu se dobiti na adresi: info@bayhost.de

Rok za podnošenje prve prijave na adresu BAYHOST-a je 1. prosinca 2014. godine (datum primitka prijave). Prijave se šalju na sljedeću adresu:

Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Universitätsstraße 31
D-93053 Regensburg

Tekst natječaja preuzet je sa stranice Agencije za mobilnost i programe EU: http://www.mobilnost.hr/nio.php?n=234