98. obljetnica Agronomskoga fakulteta

Svečana sjednica Fakultetskoga vijeća povodom 98. obljetnice Agronomskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se u petak 29. rujna 2017. u 11 sati u dvorani VI/A. Proslava će se obilježiti predstavljanjem rezultata rada te dodjelom priznanja, nagrada i zahvalnica studenticama i studentima, djelatnicama i djelatnicima Fakulteta te institucijama i vanjskim suradnicima.

Od osnutka do danas na fakultetu su posvećeni svojoj temeljnoj misiji: omogućiti studentima postizanje najviših akademskih standarda i stjecanje kompetencija temeljenih na najnovijim znanstvenim spoznajama. Kao najstarija obrazovna institucija iz područja poljoprivrede, Agronomski je fakultet posvećen razvoju hrvatske znanosti i poljoprivrede, čime izravno pridonosi razvoju gospodarstva, ruralnom i održivom razvitku, kao i cjelokupnom regionalnom razvoju.

Više informacija o povijesti i djelovanju Agronomskog fakulteta možete pročitati ovdje.